HAKKIMIZDA

İkiel Limited şirketi 2010 yılı ağustos ayında karton bardak üretimini amaçlayarak kurulmuş bölgesinde liderliği kendisine hedef seçmiş bir firmadır. Amaç olarak edindiğimiz ilke kaliteyi en iyi fiyatla sunabilmek, dünyanın bir çok yerinde hızla artan kağıt ürünlerinin ülkemizde yaygınlaşmasını sağlamak, gerek çevreye gerekse insan sağlığına ve hijyenine katkıda bulunmaktır.

Genel kullanım amaçlı üretimimiz pazar ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamamızı sağlamaktadır. Firmamız sektörde yeni olmakla beraber ,üretim aşamasına çok çabuk adapte olup çok hızlı bir şekilde üretime başlamıştır. Müşteri tercihleri doğrultusunda proje geliştirme imkanlarıyla HER tür istekleriniz için lütfen bizi arayınız.

Müşteri Memnuniyeti
100%

Vizyonumuz

Bilgi, Beceri ve Deneyimlerimizi, Yetenek , Azim , Çalışma ve Teknoloji ile birleştirerek ,Yarattığımız katma değeri ve olumlu etkiyi arttırmak , Kaliteli üretimimizle var olmak , Rekabetçi maliyetler sunarak hedeflere ulaşmak ve Müşterilerimize “ beklentilerinin en iyisini ” sunmaktır.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

 

Değerlerimiz

Dünyamıza saygılıyız
Çevreciyiz
İnsanları seviyoruz
İşimizde uzmanız
Hedeflerimize muhakkak ulaşırız.

Sürdürülebilir Gelişme

Geniş bir yelpazeye sahip İKİEL AMBALAJ şirketimiz sürdürülebilir gelişme ile ilgili sorumluluğunun bilincindedir. Günlük iş akışına kalite,hijyen,sağlık ve çevre standartlarını sürekli olarak entegre etmeye devam edecektir. Değerlerimiz ve ilkelerimiz bize bu konuda rehberlik edecektir.
Görevlerimiz , İlkelerimiz Yasa ve mevzuatlara uyacak,etik ve sosyal sorumluluklarımızın bilinci ile Sağlık,İş Güvenliği ve Çevre ile ilgili beklentileri yerine getireceğiz.
Toplam kalite ve çevre ile ilgili performansımızı ve yönetimimizi sürekli olarak geliştireceğiz.
İKİEL Ambalaj en yüksek standartlarda ve en hijyenik koşullarda üretim yapmakta ve müşterilerinin beklentilerine uygun fonksiyonel bardak üretmektedir.Bunu yaparken doğal kaynaklara ve çevreye mümkün olduğu kadar az zarar vermeyi ve ürünlerini geri dönüşümlü,çevre ile dost ambalajlar ile üretmeyi,ürünlerinin kendilerinin de bu özellikleri taşımaları için çalışmayı ilke edinmiştir.
Çalışanlarımızı;çevre ve çevre ile ilgili sorumluluklarımız konusunda sürekli olarak eğitecek ve katkıda bulunmaları için destek vereceğiz.
Tedarikçilerimizi ve bizimle işbirliği yapan tüm iş ortaklarımızı kalite,hijyen,iş güvenliği ve çevre ile ilgili standartların uygulanmasına dahil edecek ve bu konuda zorlayıcı olacağız.
Endüstrinin lideri olarak ulusal ve yerel tüm kamu,sosyal ve endüstriyel kuruluşlar ile verimli ve dengeli çevre standartlarının ve üretim şekilleri geliştirilmesi konusunda işbirliği yapacağız.
Sürdürülebilir Gelişme konusunda bağlı olduğumuz diğer ilkelerimiz:
Güvenilir olmak
Yasalar ve uluslararası standartları benimsemek
Insan ve çalışan haklarını gözetmek
Çalışanlara eşit şartlar sunmak
Tedarik zincirindeki tüm halkaların bizimle aynı etik prensipleri benimsemelerini sağlamak
İş yapışımız ve Sürdürülebilir Gelişme konusundaki tüm ilkelerimiz aşağıda belirtilen İKİEL değerlerini temel almaktadır.Değerlerimiz çalışanlarımızın ve sahiplerimizin kısa ve uzun vadedeki tüm çalışmalarının rehberidir.

HEMEN ARA